Facebook Twitter
Anasayfa » Kurumsal » Hakkımızda
Hakkımızda
SARAY Tül Perde olarak 15 Eylül 1976 'da Temel ÇOLAK tarafından hizmete açılmıştır. Bugün ise Kendisi ve Oğulları tarafından işletilmeye devam etmektedir. ; kurulduğu ilk günden bu yana sürekli değişim ve gelişim gösteren bir marka olmayı başarmıştır.Türkiye çapında yayılmak için faaliyetlerini sürdüren firma yenileri de bünyesine katılmak üzere; Kocaeli'de mağazası ile ev tekstili, kaliteli ve satışa sunduğu yaklaşık 3250 ürün ile her geçen gün isminden daha da söz ettirmektedir. 

Vizyonları ve misyonları çerçevesinde müşteri odaklı,ekip çalışması ve etkili iletişim ile kurumsal ve müşteri bazlı sorunları hızlıca çözen; kaliteli,dayanıklı ve şık ürünleri ile modayı buluşturabilen dürüstlük ve güvenirlilik çerçevesinde yeniliğe ve değişime açık bir şirket yapısındadır.

Ürünlerinde her zaman açıklık ve şeffaflık ilkesi çerçevesinde yeniliği kalıcı hale getiren Saray Perde,çeşit konusunda da piyasadaki bütün mağazalar ve store’lar ile yarışabilecek ve uygun fiyatları ile kaliteyi müşterilerine en hızlı şekilde sunmayı da bir kural haline getirmiştir.

Bünyesinde Brilliant,Taç piyasanın önde gelen markalarını da bulunduran mağazalarda deneyimli ve güleryüzlü,samimi satış temsilcilerinin eşliğinde alışverişlerinizi de rahatlıkla yapabilmenin keyfini yaşayacaksınız.


Referans olarak da çok geniş bir havuza sahip olan Saray Perde, Kocaeli'nin önde gelen yerleşim yerleri,kurumsal olarak alışveriş merkezleri,dernekler ve daha pek çok yer tarafından tercih edilmektedir.

Cep. 0 (532) 593 90 06
0532 593 90 06